Naujienos

Naujus KANA metus pradėjo 38 poros

Šeštadienį, rugsėjo 9 d., Vilniuje naujus, Viešpaties palaimintus, 2023-2024 KANA formacijos metus pradėjo 38 poros.
Iš viso veiks 8 KANA brolijos: 4 brolijos veiks Vilniuje (20 porų), 2 – Kaune (11 porų), ir 1 – Panevėžyje (3 poros) bei 1 – Alytuje (4 poros).
KANA yra katalikiška su ekumeniniu pašaukimu Chemin-Neuf bendruomenės misija poroms. Pirmą kartą Lietuvos KANA istorijoje porų įsipareigojimo dalyvauti vienerius metus KANA porų ugdomojoje programoje diena vyko Vilniaus krikščionių gimnazijoje, o vėliau Šv. Mišias poros šventė ir įsipareigojimus davė Vilniaus Šv. Juozapo bažnyčios (Pilaitėje) koplyčioje.
Po Šv. Mišių Šv. Juozapo bažnyčios klebonas, kunigas Ričardas Doveika surengė kaniečiams ekskursiją po vis dar įrenginėjamą bažnyčią bei pasidalijo savo vizionieriškomis idėjomis, kaip jau netrukus, jau kitąmet pasikeis ši šventovė.
***
Lietuvos KANA bendruomenės 2023 – 2024 metų renginiai:
• Susitikimai mažose grupelėse vieną kartą per mėnesį (datas susiderina grupelės nariai);
• Rudens savaitgalis – 2023 m. spalio 13-15 d. (Varėnos raj. Liškiava);
• Regionų diena – 2023 m. gruodžio 2 d. (Panevėžys);
• Žiemos savaitė – 2024 m. vasario 17-24 d. (Raseinių raj. Šiluva);
• Pavasario savaitgalis – 2024 m. gegužės 17-19 d. (Marijampolė);
• Vasaros porų rekolekcijų planavimo renginys – 2024 m. birželio 8-9 d. (Plungės raj.: Beržoras – Plateliai – Žemaičių Kalvarija);
• KANA vasaros porų rekolekcijų savaitė – 2024 m. rugpjūčio 12-18 d. (Guopstos, Vilniaus raj.).

Primename, kad KANA veiklos yra iš dalies finansuojamos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos paskelbto Nevyriausybinių organizacijų, dirbančių šeimos gerovės srityje, lėšomis. “KANOS šeimų bendruomenės” projektui “Vieni dėl kitų” vykdyti 2023 m. buvo skirti 9 tūkst. eurų. Iš šios sumos yra pilnai arba iš dalies dengiamos “KANOS šeimų bendruomenės” veikloje dalyvaujančių šeimų veiklos, pagal numatytus priemonių planus.

Išsamiau su šiuo konkursu galite susipažinti štai čia: https://socmin.lrv.lt/…/nevyriausybiniu-organizaciju…