Norite atnaujinti tarpusavio santykius?

Patekote į krizę ir norite išsaugoti savo šeimą?

 


Nuoširdžiai kviečiame Jus praleisti savaitę Kanos šeimų organizuojamoje stovykloje – rekolekcijose poroms. Tai krikščioniškas renginys sutuoktiniams ir poroms esančioms ilgalaikiuose santykiuose.

 

Kana – miestelis Judėjoje, kur Jėzus įvykdė pirmą stebuklą paversdamas vandenį vynu.

Kanos vasaros stovykla – tai puiki proga atitrūkti nuo kasdienybės ir leisti Kūrėjui pakeisti mūsų kasdienybės vandenį  į vestuvių puotos vyną. Tikime, kad tai gali įvykti ir Jūsų gyvenime.

Ši savaitė suteiks galimybę:

IŠ NAUJO ATRASTI  gyvenimo santuokoje ir šeimoje prasmę, pasitelkiant dialogo, lytiškumo ir pasišventimo principus.

LABIAU ATSIVERTI  Dievo veikimui, kuris kaip vakar, taip ir šiandien yra pajėgus atnaujinti ryšius poroje bei moko mylėti ir atleisti.

DALINTIS santuokinio gyvenimo turtais ir sunkumais su sutuoktiniu bei kitomis poromis.

ŠVĘSTI gyvenimo kartu tiek poroje, tiek šeimoje džiaugsmą.

Programa labai įvairi: laikas poroje ir laikas su kitomis poromis, mokymai ir pasidalinimai, malda ir šokiai, pasivaikščiojimai gamtoje ir susikaupimas koplyčioje…

Svarbiausias KANA  stovyklos – rekolekcijų tikslas – padėti sutuoktiniams (poroms) atnaujinti tarpusavio santykius, susitaikant vienam su kitu, su pačiu savimi ir su Dievu, stiprinti šeimų tarpusavio bendrystę, dalintis patirtimi su kitomis šeimomis, kurios patiria įvairių sunkumų, krizių ar nori pagilinti, atnaujinti poros tarpusavio ryšį.

Tai laikas, kurį galite pašvęsti vienas kitam ir savo šeimai stiprinti.

Kanos vasaros stovyklą – rekolekcijas paprastai veda sutuoktinių pora iš Prancūzijos, Tarptautinės Kanos misijos ir Lietuvos Kanos šeimų bendruomenės poros.

Į rekolekcijas atvykę be vaikučių -turėsite daugiau laiko vienas kitam. Atsivežus – tėvų užsiėmimų metu, vaikai turės atskirą programą pagal amžiaus grupes, prižiūrimi tarnaujančių porų ir savanorių. Vyresni nei 14 metų vaikai kviečiami savanoriauti – prižiūrėti mažesnius.

Nebijokite atvykti, jei dar tik esate tikėjimo paieškose arba tik vienas iš poros tikintis. Dievas Jums yra paruošęs staigmeną…

Dalyvavusių porų liudijimai:

“Vasaros rekolekcijų programa pranoko lūkesčius su kaupu. Kartu su sutuoktiniu patyrėme daug gilių išgyvenimų ir iš naujo pamilome vienas kitą. Atradome šeimos pašaukimo grožį ir sunkumus, bendrą maldą poroje, pamatėme, kiek mes daug turime.”

“Važiuodamas į rekolekcijas norėjau atostogų, o gavau 100 kartų daugiau. Per stovyklą tikrai patyrėme Dievo artumą mūsų šeimoje, santarvę, nuolankumą. Labai stiprų įspūdį paliko porų liudijimai, vaikų priežiūra, pasidalinimai grupelėse.”

“Su bendruomenės ir Dievo pagalba atsinaujinom poroje ir atnaujinom santykį su Viešpačiu. Sustiprino supratimas, kad mūsų išgyvenami sunkumai sutinkami ir kitų porų gyvenime.”

“Vasaros rekolekcijos šimteriopai atitiko lūkesčius, jaučiuosi kaip prisikėlęs. Mūsų šeima nebesiskiria, o jau ėjom link to. Labiausiai patiko paslaptis, viskas kas čia vyko, buvo labai netikėta.”

Daugiau apie Kanos misiją pasaulyje www.cana.org

Kur ir kada vyks?

Rekolekcijos vyks – 2018 m. rugpjūčio mėn. 13 – 19 dienomis.
Vilniaus Jėzuitų gimnazijos Guopstų Stovyklavietė, Trakų raj.

Piniginiai klausimai

Auka už stovyklą (už 6 paras, gyvenimas stovyklavietės kambariuose su visais patogumais ir maitinimas 3 k. per dieną):

Suaugusiam žm. – 140 eur.

Vaikui  (13 – 16 m.), maisto porcija suaug. žm., su Kanos vaik.priež – 90 eur.

Vaikui  (8 – 12 m.), maisto porcija vaik., su Kanos vaik.priež. – 70 eur.

Vaikui (4 – 7 m.), maisto porcija vaik., su Kanos vaik.priež.  – 50 eur.

Vaikui (0 – 3 m.) be maitinimo, su Kanos vaikų priež. – 50 eur.

Vaikui (0 – 3 m.) be maitinimo, su savo aukle –  0 eur. Už auklės gyvenimą ir maitinimą sumokės Kanos šeimų bendruomenė.

Tėvelių užsiėmimų metu, vaikų priežiūra vyksta  tris kartus per dieną maždaug po 2 val.

Yra galimybė gyventi palapinėse. Tuomet kaina derinama atskirai tel. 861003070, Jūratė.

Kas turi sunkumų su finansais, skambinkite – galbūt pavyks kartu rasti išeitį. Dėsime pastangas, kad pinigai nebūtų vienintelė kliūtis nedalyvauti rekolekcijose.

Gyvensime stovyklavietėje, gamtos apsuptyje, todėl į rekolekcijas rekomenduojame atsivežti  šiltų rūbų, kelias poras batų, apsaugą nuo lietaus, priemones nuo vabzdžių, dušo šlepetes ir kt. jums reikalingus daiktus. Maitinimas bus organizuojamas 3 kartus per dieną. Taip pat būtinai turėkite šv. Raštą, rašiklius. Svarbu, kad suaugusieji ir vaikai, kurie dalyvaus renginyje, neturėtų rimtų sveikatos sutrikimų.

Pažymime, kad rekolekcijose gali dalyvauti tik abu  sutuoktiniai (pora).

Norintys dalyvauti rekolekcijose, prašome užpildyti anketą ir pervesti 40 Eur avansą į sąskaitą:

LT93 7044 0600 0810 4229
AB SEB bankas
KANOS ŠEIMŲ BENDRUOMENĖ
Kodas 300017344

 

Čia galite parsisiųsti:  LANKSTINUKAS1 LANKSTINUKAS2