Naujienos

Londono lietuviams speciali KANA programa KANA Welcome lietuviškai

💝 Mieli Bičiuliai, KANA kviečia Londono lietuvius nuo spalio 1 d. jungtis į specialią KANA programą poroms – KANA Welcome.
💝 Prisijungdami prie vienerius metus trunkančios KANA Welcome programos Jūs įžengsite į KANA pasaulį ir tikrai praleisite prasmingą laiką tiek bendrystėje su kitomis poromis, tiek ir sustiprinsite meilę savo poroje bei pamatysite kaip ji auga.
💝 Iš tiesų džiugu suprasti, kad meilė laikui bėgant tik auga ir bręsta! Džiugu tikėti, kad geriausioji poros gyvenimo dalis dar nėra praėjusi, o tik laukia ateityje! Džiugu kasdien atrasti, kad mūsų, vyro ir moters, skirtumai ne atskiria mus vieną nuo kito, bet papildo!
Bet būna, kad bėgant metams džiaugsmas išblėsta, nes visa užgožia rutina, kasdieniai iššūkiai, kartais ir prasidėję “nekalbadieniai” ar piktumai…
💝 Mes tikime, kad KANA Welcome programa padės jums perkeisti žvilgsnį į savo sutuoktinį(-ę), savo gyvenimo draugą(-ę).
💝 KANA Welcome – tai vienerių metų kelionė poroms. Jos metu bus gvildenamos kiekvienai porai svarbios gyvenimo temos, taip pat bus organizuojamas vienas savaitgalis kartu su vaikais.
Iš viso per šiuos metus (vieną kartą per mėnesį) vyks 9 porų susitikimų vakarai.
💝 Pirmasis susitikimas vyks jau spalio 1 d. Londono lietuvių Šv. Kazimiero bažnyčioje po 19 val. (Jungtinės Karalystės laiku) po Šv. Mišių.
Poras lydės šios parapijos kunigas.
Parapijos adresas: 21 The Oval, Cambridge Heath, London E2 9DT.
💝 Daugiau informacijos apie KANA Welcome programą Londono lietuviams Jums suteiks Vaida ir Egidijus el. paštu: vaida.egidijus@gmail.com
arba tel.: +44 7980912814; +44 7879 045260;
KANA misijos steigėja yra tarptautinė “Chemin-Neuf” bendruomenė. “Chemin-Neuf” yra Romos katalikų bendruomenė su ekumeniniu pašaukimu.
Bendruomenės dvasingumas remiasi šv. Ignaco Lojolos mokymu bei charizminio atsinaujinimo patirtimi. Šiuo metu bendruomenė turi keletą tūkstančių narių 30-yje pasaulio šalių.
KANA yra viena iš “Chemin-Neuf” bendruomenės tarptautinių misijų. KANA programai yra daugiau nei 40 metų. Ji veikia beveik 50-yje pasaulio šalių. Joje dalyvauja apie 15 tūkst. porų ir šeimų.
Viena iš programų, kurią ji siūlo yra KANA Welcome.