Renginiai

KANA Lietuvoje ir tarptautinė Chemin-Neuf bendruomenė kviečia į maldos už Krikščionių Vienybę savaitę

Nuo sausio 18 d. (pirmadienio) iki sausio 25 d. (pirmadienio) kviečiame jungtis į maldos savaitę už krikščionių Vienybę. “Vienybės stebuklas jau prasidėjo. Ir Dievas visada užbaigia stebuklą, kurį pradėjo” , – primena Šventasis Tėvas Pranciškus.

Kanos šeimų bendruomenė Lietuvoje ir Chemin-Neuf bendruomenė kviečia nuo sausio 18 d. iki 25 d. kasdien jungtis ir įsitraukti į maldą už krikščionių vienybę štai čia: http://directs.chemin-neuf.fr arba

youtube kanale čia: https://youtube.com/c/CheminNeufNetforGod ir melstis “Prière pour l’Unité” (malda už Vienybę).

Tai – malda įkvėpta abato Pauliaus Couturiero ir ja meldžiamasi kasdien Chemin – Neuf bendruomenėje.
Nuo pirmadienio, sausio 18 d. siūlome žiūrėti mokymus ir liudijimus (visi mokymai ir liudijimai yra subtitruoti 15 skirtingų kalbų, viena iš jų – lietuvių kalba):
🕰Kas rytą 9 val. kviečiame į trumpą 5 min. mokymą.
Tėvas Laurent Fabre (Chemin Neuf bendruomenės įkūrėjas), Michaela Borrmann (pašvęstoji Chemin Neuf sesuo liuteronė), Anne-Cathy Graber, taip pat Justin Welby (Anglikonų bažnyčios primas) pristatys: kaip mokiniai žiūrėjo į Jėzų prieš išgyvenant kančią ir kodėl Jėzus norėjo jiems taip kalbėti apie vienybę ir ramybę jų tarpe? Ar mes galime tikėti vienybe, nors tam tikri atsiskyrimai jau tęsiasi šimtmečius? Kas jau pradėta daryti dėl vienybės ir kokie yra vienybės modeliai? Kaip Šventoji Dvasia mus stebina paskutiniais dešimtmečiais?
Popiet, 15 val., jūs galėsite klausytis skirtingų asmenybių, kurie dirba dėl vienybės liudijimų: skirtingų konfesijų porų, teologų, vyrų ir moterų, kurie tarnauja įvairioms krikščioniškų denominacijų Bažnyčioms, susitaikinimo misionierių.
⛪Vakarais 20 val. kviečiame jungtis į Chemin – Neuf bendruomenės maldos vakarą iš Hautecombo abatijos.
(Subtitrų kalbą galite pasirinkti meniu skiltyje paspaudę dantyto ratuko ženklą “Nustatymai”. Čia galite pasirinkti vertimą į lietuvių kalbą).

KRIKŠČIONIŲ VIENYBĖS MALDA:

Viešpatie, Tu meldeisi, kad visi būtų viena.
Mes meldžiamės už tokią krikščionių Vienybę, kokios Tu trokšti ir tokiomis priemonėmis, kokiomis Tu nori.
Tegul Tavoji Dvasia mums leidžia patirti susiskaldymo kančią, išvysti savo nuodėmę ir viltis visa peržengiančia viltimi.
Amen