Naujienos

Kaip pailsėti per tris dienas?

– Ar Jūs esate iš tų žmonių, kurie neturite šią vasarą daugiau nei 3-jų dienų atostogų, bet norite pailsėti taip, kaip pailsima tik per mėnesį?
– KANA Jums turi pasiūlymą: jei turite tik 3 atostogų dienas, KANA vasaros porų savaitė yra kaip tik skirta Jūsų poros kokybiškam poilsiui su nuotykiu.
KANA vasaros porų rekolekcijų savaitė prasidės rugpjūčio 12 d. (pirmadienį) stovyklavietės įrengimu. Visa tai atliks kaniečiai, kurie jau daug metų KANA’uja.
Jei Jūs esate pirmąkart prie KANA stovyklautojų prisijungianti pora, Jūsų lauksime nuo antradienio, rugpjūčio 13 d. ryto.
Kadangi KANA porų nuotykio savaitė išpuola Žolinės savaitę, Jums tereikia trijų laisvų dienų: antradienio, trečiadienio ir penktadienio, o kitos dienos – juk laisvadieniai.
Taigi, daugiau neatidėliokite, nesvarstykite, kaip praleisti šias besibaigiančio rugpjūčio dienas, rinkitės KANA nuotykį. Jūs tikrai turėsite daug gražaus juoko, smagių ir gilių pokalbių, pasidalijimų, šokio, sporto ir kitų ilgam įsimenančių patirčių.
Kadangi vyks tik viena stovyklos pamaina, neatidėliokite ir nesnauskite, stovyklavietėje vietų skaičius itin ribotas. Pildykite anketą, registruokitės ir rezervuokite kambarį.
Programos ir maitinimo (3 kartus per dieną) bei apgyvendinimo kainas pateikiame lentelėje.