Renginiai

Daugybėje šalių kaniečiai perpasakoja Dievo žodį neraštingoms vietos bendruomenės šeimoms

Šiandien vyko tarptautinės CANA atsakingųjų, atstovaujančių daugiau nei 50-iai pasaulio šalių, nuotolinis susitikimas, skirtas Popiežiaus paskelbtiems “Amoris Laetitia” metams.
Šalių atsakingieji iš Prancūzijos, Libano, Kanados, Lenkijos, Seišelių salų, Kamerūno, Burkina Faso, Čado, Gvinėjos dalijosi apie tai, kaip jie organizuoja savose šalyse šeimos metams skirtus renginius. Mokymą apie tai, į kur Popiežius pakvietė poras apaštaliniame paraginime “Amoris Laetitia” skaitė tarptautinės CANA pora Claudine ir Denis’as. Jie priminė, kad Šventasis Tėvas kviečia šeimas džiaugsmui, malonei ir taip pat laisvei, kuri eina kartu su atsakomybe.
“Deja, mums nėra taip paprasta skaityti “Amoris laetitia”, nes mūsų šalyje daugybė žmonių vis dar yra neraštingi, jie nemoka skaityti (remiantis oficialiąja statistika raštingi tik 87 proc. Gvinėjos gyventojų, vyresnių nei 15 m. – aut. past.), – kalbėjo Kone, vienas iš CANA atsakingųjų Gvinėjoje. – Taigi, mes vis dar perduodame žmonės Dievo žodį iš lūpų į lūpas. Mes jiems skaitome ir perpasakojame “Amoris laetitia”.