Norite atnaujinti tarpusavio santykius?

O gal patekote į krizę, bet norite išsaugoti šeimą?

Nuoširdžiai kviečiame Jus praleisti savaitę KANA organizuojamoje porų rekolekcijų stovykloje. Tai krikščioniškas renginys sutuoktiniams ir poroms esančioms ilgalaikiuose santykiuose.

* Po šios porų rekolekcijų stovyklos kviečiame poras įsitraukti į KANA bendruomenę ir tęsti KANA porų formaciją vienerius metus. Po vienerių metų galima pratęsti įsipareigojimą dalyvauti KANOJE.

Kana – miestelis Judėjoje, kur Jėzus įvykdė pirmą viešą stebuklą paversdamas vandenį vynu.

KANA vasaros porų rekolekcijų stovykla – tai puiki proga atitrūkti nuo kasdienybės ir leisti Kūrėjui pakeisti mūsų kasdienybės vandenį į vestuvių puotos vyną. Tikime, kad tai gali įvykti ir Jūsų gyvenime.

Ši savaitė suteiks galimybę:

IŠ NAUJO ATRASTI  gyvenimo santuokoje ir poroje prasmę, pasitelkiant dialogo, lytiškumo ir pasišventimo principus.

LABIAU ATSIVERTI  Dievo veikimui, kuris kaip vakar, taip ir šiandien yra pajėgus atnaujinti ryšius poroje bei moko mylėti ir atleisti.

DALINTIS santuokinio gyvenimo turtais ir sunkumais su sutuoktiniu bei kitomis poromis.

ŠVĘSTI gyvenimo kartu tiek poroje, tiek šeimoje džiaugsmą.

Programa labai įvairi: laikas poroje ir laikas su kitomis poromis, mokymai ir pasidalinimai, malda ir šokiai, pasivaikščiojimai gamtoje ir susikaupimas koplyčioje…

Svarbiausias KANA porų rekolekcijų stovyklos tikslas – padėti sutuoktiniams (poroms) atnaujinti tarpusavio santykius, susitaikant vienam su kitu, su pačiu savimi ir su Dievu, stiprinti šeimų tarpusavio bendrystę, dalintis patirtimi su kitomis šeimomis, kurios patiria įvairių sunkumų, krizių ar nori pagilinti, atnaujinti poros tarpusavio ryšį.

Tai laikas, kurį galite pašvęsti vienas kitam ir savo porai stiprinti.

KANA vasaros porų rekolekcijų stovyklą paprastai veda sutuoktinių pora iš Prancūzijos, Tarptautinės KANA misijos ir Lietuvos KANA bendruomenės poros.

Rekomenduojame atvykti į KANA vasaros porų rekolekcijų stovyklą be vaikučių. Į porų rekolekcijų stovyklą atvykę be vaikučių – turėsite daugiau laiko vienas kitam.

Jei atvyksite kartu su vaikučiais, mažylius (ne jaunesnius nei trejų metų amžiaus) užims (tik tėvų užsiėmimų metu) KANA bendruomenės poros ir savanoriai. Poros, atvykstančios su jaunesniais nei trejų metų amžiaus vaikučiais, yra prašomos atvykti su savo vaikučio aukle.

Vyresni nei 14 metų vaikai yra kviečiami savanoriauti – užimti mažesnius savo broliukus ir sesutes.

Visos poros, atvykstančios su visų amžiaus grupių vaikais, turi atvežti (arba pateikti elektroniniu būdu) KANA vasaros porų rekolekcijų stovyklos organizatoriams KANA vasaros porų rekolekcijų stovyklos metu galiojantį vaiko sveikatos pažymėjimą.

Nebijokite atvykti, jei dar tik esate tikėjimo paieškose arba tik vienas iš poros tikintis. Dievas Jums yra paruošęs staigmeną…

Dalyvavusių porų liudijimai:

“Vasaros rekolekcijų programa pranoko lūkesčius su kaupu. Kartu su sutuoktiniu patyrėme daug gilių išgyvenimų ir iš naujo pamilome vienas kitą. Atradome šeimos pašaukimo grožį ir sunkumus, bendrą maldą poroje, pamatėme, kiek mes daug turime.”

“Važiuodamas į rekolekcijas norėjau atostogų, o gavau 100 kartų daugiau. Per stovyklą tikrai patyrėme Dievo artumą mūsų poroje, santarvę, nuolankumą. Labai stiprų įspūdį paliko porų liudijimai, vaikų užimtumas, pasidalinimai grupelėse.”

“Su bendruomenės ir Dievo pagalba atsinaujinom poroje ir atnaujinom santykį su Viešpačiu. Sustiprino supratimas, kad mūsų išgyvenami sunkumai sutinkami ir kitų porų gyvenime.”

“Vasaros rekolekcijos šimteriopai atitiko lūkesčius, jaučiuosi kaip prisikėlęs. Mūsų pora nebesiskiria, o jau ėjom link to. Labiausiai patiko paslaptis, viskas kas čia vyko, buvo labai netikėta.”

Daugiau apie Kanos misiją pasaulyje www.cana.org

Kur ir kada vyks?

Vasaros rekolekcijų stovykla poroms vyks: 2024 m. rugpjūčio 12 – 18 d. Vilniaus jėzuitų gimnazijos stovyklavietėje Guopstose, Trakų ir Vilniaus rajonų sankirtoje.

Stovyklautojų poroms siūlome rinktis apgyvendimą net iš kelių variantų: gyventi skautiškai – savo atsivežtose ir pasistatytose palapinėse arba kemperiuose stovyklavietės teritorijoje, atskiruose kambariuose nameliuose, viešbučio tipo kambariuose žemutiniuose aukštuose arba viešbučio tipo kambariuose viršutiniuose aukštuose. Nebelikus laisvų kambarių, siūlysime apgyvendinimą atsivežtose palapinėse (todėl prašome nedelsti ir registruotis, nes vietų skaičius kambariuose yra ribotas).

 • Stovyklos kaina suaugusiems, priklausomai nuo pasirinkto apgyvendinimo tipo yra nuo: 170 eurų iki 350 eurų;
  – paaugliui nuo 14 metų – nuo 170 iki 350 eurų;
  – vaikui nuo 10 iki 13 metų amžiaus – nuo: 150 iki 330 eurų,
  – vaikui nuo 6 iki 9 metų amžiaus – nuo: 130 iki 300 eurų,
  – vaikui nuo 3 iki 6 metų amžiaus – nuo: 100 iki 270 eurų,
  – vaikui nuo 2,5 iki 3 metų * amžiaus – stovykla nemokama (* – jei vaikutis jau lanko darželį ir nebijo trumpam atsiskirti nuo tėvelių bei dalyvauti grupelėse (kol tėveliams vyksta užsiėmimai) su kitais vaikučiais ar vyresniais savo broliais ar sesėmis).
  Stovyklautojai bus maitinami tris kartus per dieną: bus patiekiami pusryčiai, pietūs ir vakarienė.


  Daugiau informacijos suteiksime registruojantis.

Piniginiai klausimai

Jei turite finansinių sunkumų, bet labai norite dalyvauti šiose porų rekolekcijose, prašome skambinkite – galbūt pavyks kartu rasti išeitį. KANA bendruomenė dės visas įmanomas pastangas, kad pinigų stygius nebūtų vienintelė kliūtis dalyvauti porų rekolekcijose.

Gyvensime stovyklavietėje, gamtos apsuptyje, todėl į rekolekcijas rekomenduojame atsivežti šiltų drabužių, keletą porų batų, apsaugą nuo lietaus, priemones nuo vabzdžių, kepures, dušo šlepetes ir asmens higienos reikmenis, taip pat maudymosi reikmenis ir rankšluosčius, patalynės užvalkalus ir kt. jums reikalingus daiktus.

Maitinimas kasdien: pusryčiai, pietūs ir vakarienė, taip pat bus priešpiečio ir popiečio kavos – arbatos ir sausainių pertraukėlės.

Būtinai atsivežkite: Šv. Raštą, rašiklius ir užrašines.

Svarbu, kad suaugusieji ir vaikai, kurie dalyvaus rekolekcijose, ne tik neturėtų rimtų sveikatos sutrikimų, o ir nekarščiuotų. Sveikatos priežiūros specialistė matuos (bekontakčiu termometru) visų atvykstančių stovyklautojų temperatūrą.

Primename, kad, jei tęstųsi pandemija, stovykla vyktų, remiantis Lietuvos Vyriausybės nustatytomis veiklų karantino metu sąlygomis.

Be to, prašome visų stovyklautojų (jei tai nėra ypač svarbūs reikalai, pavyzdžiui, dėl staiga pablogėjusios sveikatos) stovyklos metu, tai yra nuo 2024 m. rugpjūčio 12 d. iki rugpjūčio 18 d. nepalikti stovyklos teritorijos. Jei rekolekcijų metu iškils neatidėliotinų reikalų išvykti iš stovyklos, prieš išvykdami, privalote informuoti stovyklos organizatorius. Tai itin svarbu dėl visų stovyklautojų saugumo ir sveikatos.

Pažymime, kad rekolekcijų stovykloje gali dalyvauti tik abu sutuoktiniai (pora).

Poras, norinčias dalyvauti KANA bendruomenės porų rekolekcijų stovykloje, prašome užpildyti anketą (tuomet su Jumis susisieks administratorė ir informuos apie laisvas vietas) ir (ne vėliau nei iki 2024 m. birželio 18 d.) pervesti 100 Eur avansą į KANA bendruomenės sąskaitą.

Likusią KANA rekolekcijų stovyklos kainos dalį prašytume pervesti į KANA bendruomenės sąskaitą likus 30 d. iki stovyklos pradžios, tai yra iki 2024 m. liepos 12 d.

KANA bendruomenės sąskaita:

LT 93 7044 0600 0810 4229
AB SEB bankas
KANOS ŠEIMŲ BENDRUOMENĖ
Kodas 300017344

 

Čia galite parsisiųsti ankstesnių metų stovyklos dalyvių atsiliepimus apie KANA vasaros porų stovyklą :  LANKSTINUKAS1 LANKSTINUKAS2