Norite atnaujinti tarpusavio santykius?

Patekote į krizę ir norite išsaugoti savo šeimą?

 


Nuoširdžiai kviečiame Jus praleisti savaitę KANA šeimų organizuojamoje stovykloje – rekolekcijose poroms. Tai krikščioniškas renginys sutuoktiniams ir poroms esančioms ilgalaikiuose santykiuose.

Kana – miestelis Judėjoje, kur Jėzus įvykdė pirmą stebuklą paversdamas vandenį vynu.

KANA vasaros stovykla – tai puiki proga atitrūkti nuo kasdienybės ir leisti Kūrėjui pakeisti mūsų kasdienybės vandenį  į vestuvių puotos vyną. Tikime, kad tai gali įvykti ir Jūsų gyvenime.

Ši savaitė suteiks galimybę:

IŠ NAUJO ATRASTI  gyvenimo santuokoje ir šeimoje prasmę, pasitelkiant dialogo, lytiškumo ir pasišventimo principus.

LABIAU ATSIVERTI  Dievo veikimui, kuris kaip vakar, taip ir šiandien yra pajėgus atnaujinti ryšius poroje bei moko mylėti ir atleisti.

DALINTIS santuokinio gyvenimo turtais ir sunkumais su sutuoktiniu bei kitomis poromis.

ŠVĘSTI gyvenimo kartu tiek poroje, tiek šeimoje džiaugsmą.

Programa labai įvairi: laikas poroje ir laikas su kitomis poromis, mokymai ir pasidalinimai, malda ir šokiai, pasivaikščiojimai gamtoje ir susikaupimas koplyčioje…

Svarbiausias KANA  stovyklos – rekolekcijų tikslas – padėti sutuoktiniams (poroms) atnaujinti tarpusavio santykius, susitaikant vienam su kitu, su pačiu savimi ir su Dievu, stiprinti šeimų tarpusavio bendrystę, dalintis patirtimi su kitomis šeimomis, kurios patiria įvairių sunkumų, krizių ar nori pagilinti, atnaujinti poros tarpusavio ryšį.

Tai laikas, kurį galite pašvęsti vienas kitam ir savo šeimai stiprinti.

KANA vasaros stovyklą – rekolekcijas paprastai veda sutuoktinių pora iš Prancūzijos, Tarptautinės KANA misijos ir Lietuvos KANA šeimų bendruomenės poros.

Į rekolekcijas atvykę be vaikučių – turėsite daugiau laiko vienas kitam. Jei atvyksite kartu su vaikučiais, juos tėvų užsiėmimų metu (pagal amžiaus grupes) prižiūrės KANA šeimų bendruomenės šeimos ir savanoriai. Vyresni nei 14 metų vaikai kviečiami savanoriauti – prižiūrėti mažesniuosius.

Nebijokite atvykti, jei dar tik esate tikėjimo paieškose arba tik vienas iš poros tikintis. Dievas Jums yra paruošęs staigmeną…

Dalyvavusių porų liudijimai:

“Vasaros rekolekcijų programa pranoko lūkesčius su kaupu. Kartu su sutuoktiniu patyrėme daug gilių išgyvenimų ir iš naujo pamilome vienas kitą. Atradome šeimos pašaukimo grožį ir sunkumus, bendrą maldą poroje, pamatėme, kiek mes daug turime.”

“Važiuodamas į rekolekcijas norėjau atostogų, o gavau 100 kartų daugiau. Per stovyklą tikrai patyrėme Dievo artumą mūsų šeimoje, santarvę, nuolankumą. Labai stiprų įspūdį paliko porų liudijimai, vaikų priežiūra, pasidalinimai grupelėse.”

“Su bendruomenės ir Dievo pagalba atsinaujinom poroje ir atnaujinom santykį su Viešpačiu. Sustiprino supratimas, kad mūsų išgyvenami sunkumai sutinkami ir kitų porų gyvenime.”

“Vasaros rekolekcijos šimteriopai atitiko lūkesčius, jaučiuosi kaip prisikėlęs. Mūsų šeima nebesiskiria, o jau ėjom link to. Labiausiai patiko paslaptis, viskas kas čia vyko, buvo labai netikėta.”

Daugiau apie Kanos misiją pasaulyje www.cana.org

Kur ir kada vyks?

Vasaros rekolekcijos poroms (šeimoms) vyks: 2020 m. rugpjūčio 10– 16 d. Vilniaus jėzuitų gimnazijos stovyklavietėje Guopstose, Trakų rajone.

Piniginiai klausimai

Auka už stovyklą (už 6 paras, gyvenimas stovyklavietės kambariuose su visais patogumais ir maitinimas 3 k. per dieną):

Suaugusiam žmogui – 140 eurų.

Vaikui (nuo 13 iki 16 m.) maistas (porcija suaugusiojo) ir KANA programa paaugliams – 90 eurų.

Vaikui  (nuo 8 iki 12 m.) maistas (vaikiška porcija) ir KANA programa vaikams – 70 eurų.

Vaikui (nuo 4 iki 7 m.) maistas (vaikiška porcija) ir KANA programa vaikams – 50 eurų.

Vaikui (nuo 0 iki 3 m.) be maitinimo, bet su KANA vaikų priežiūros programa – 50 eurų.

Vaikui (nuo 0 iki 3 m.) be maitinimo, bet su savo aukle –  0 eur.

Tėvelių užsiėmimų metu (apie 2 val. per dieną) vaikai yra prižiūrimi.
Yra galimybė gyventi palapinėse. Tuomet kaina jau derinama atskirai tel.: +370 655 96606 arba el. paštu: info@kana.lt.

Kas turi finansinių sunkumų, bet labai nori dalyvauti šiose porų rekolekcijoje, prašome skambinkite – galbūt pavyks kartu rasti išeitį. KANA šeimų bendruomenėn dės visas įmanomas pastangas, kad pinigai nebūtų vienintelė kliūtis dalyvauti rekolekcijose.

Gyvensime stovyklavietėje, gamtos apsuptyje, todėl į rekolekcijas rekomenduojame atsivežti  šiltų drabužių, keletą porų batų, apsaugą nuo lietaus, priemones nuo vabzdžių, kepures, dušo šlepetes ir asmens higienos reikmenis, taip pat maudymosi reikmenis ir rankšluosčius, patalynės užvalkalus ir kt. jums reikalingus daiktus.

Maitinimas bus organizuojamas 3 kartus per dieną.

Taip pat būtinai turėkite šv. Raštą ir rašiklius. Svarbu, kad suaugusieji ir vaikai, kurie dalyvaus renginyje, neturėtų rimtų sveikatos sutrikimų.

Pažymime, kad rekolekcijose gali dalyvauti tik abu  sutuoktiniai (pora).

Norintys dalyvauti rekolekcijose, prašome užpildyti anketą ir pervesti 100 Eur avansą į sąskaitą:

LT93 7044 0600 0810 4229
AB SEB bankas
KANOS ŠEIMŲ BENDRUOMENĖ
Kodas 300017344

 

Čia galite parsisiųsti:  LANKSTINUKAS1 LANKSTINUKAS2