Vasaros rekolekcijos

Nuoširdžiai kviečiame Jus praleisti savaitę Kanos šeimų organizuojamose rekolekcijose. Tai krikščioniškas renginys sutuoktiniams, kurio metu poros kviečiamos kartu melstis ir per Šv. Raštą giliau pažinti pašaukimą šeimos gyvenimui, taip pat sutuoktiniai mokmi  geriau suprasti vienas kitą krikščioniškų priemonių pagalba.

Sutuoktiniams ši savaitė yra atsinaujinimo laikas, kada buvimą dviese keičia bendruomeninė malda, o rimtas paskaitas – nuoširdūs pasikalbėjimai mažose grupelėse. Šį laiką jūs galite pašvęsti vienas kitam ir Jūsų šeimos stiprinimui.

Nuoširdžiai siūlome, esant galimybei, vaikus palikti su artimaisiais, kad galėtumėte kuo pilnatviškiau dalyvauti poroms skirtoje programoje. Patirtis rodo, kad tėvams, atsivežusiems mažus vaikus, dalyvauti būna gerokai sudėtingiau. Jeigu vaikų palikti neturite kam, galite važiuoti kartu. Paskaitų ir kitų užsiėmimų metu jūsų vaikais pasirūpins mūsų bendruomenės nariai ir savanoriai.

Kur ir kada vyks?

Rekolekcijos vyks – 2017 m. rugpjūčio mėn. 7 – 13 dienomis.
Vilniaus Jėzuitų gimnazijos Guopstų Stovyklavietė, Trakų raj.

Piniginiai klausimai

Auka už rekolekcijas (už 6 paras): Informacija ruošiama…

Suaugusiams žmogui
Vaikams nuo 4 metų
Vaikams iki 3 m
.

Kas turi sunkumų su finansais, skambinkite – galbūt pavyks kartu rasti išeitį. Dėsime pastangas, kad pinigai nebūtų vienintelė kliūtis dalyvauti rekolekcijose.

Gyvensime stovyklavietėje, nedideliuose nameliuose, gamtos apsuptyje, todėl į rekolekcijas rekomenduojame atsivežti  šiltų rūbų, kelias poras batų, apsaugą nuo lietaus, priemones nuo vabzdžių, dušo šlepetes ir kt. jums reikalingus daiktus. Maitinimas bus organizuojamas 3 kartus per dieną. Taip pat būtinai turėkite šv. Raštą, rašiklius. Svarbu, kad suaugusieji ir vaikai, kurie dalyvaus renginyje, neturėtų rimtų sveikatos sutrikimų.

Pažymime, kad rekolekcijose gali dalyvauti tik abu  sutuoktiniai (pora).

Norintys dalyvauti rekolekcijose, prašome užpildyti anketą ir pervesti 40 Eur avansą į sąskaitą:

AB BANKAS „Swedbank“
LT71 7300 0100 8386 5560
KANOS ŠEIMŲ BENDRUOMENĖ
Kodas 300017344

 

Jeigu turite klausimų, skambinkite, rašykite:
Jūratė  tel. 861003070;
el.paštas: juraterimeik@gmail.com

 

Čia galite parsisiųsti:  LANKSTINUKAS1 LANKSTINUKAS2